Beauxbatons CadıLık ve BüyücüLük OkuLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Beauxbatons KapıLarını AraLıyor ... ~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tarihler ve Balo!

+6
Danielle A. Rosséau
JacquaLine B. L'moné
L. Angie McKenzie
Jacquelene A. Vanek
Mitsuki Tae Saruwatari
Jiména W. L'moné
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Jiména W. L'moné
Beauxbatons Müdiresi / Aventurin B. S. /Kehanet Prof.
Jiména W. L'moné

Kadın
Nerden [RPG] : aLm// Magdeburg
Yaşı [RPG] : 21
Lakapları : - Jimmy -
Büyü Gücü :
Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Özel Yetenek : Görücü

Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tarihler ve Balo!   Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 4:33 pm

Rp tartışması nereden çıktı şimdi? Herkesin tarzı farklıdır. 2 satıra ben de rp demem ve sitede o kadar kısa rp yapan yok...Şahsen ben ilk olarak uzunluğa bakmıyorum. Yeterli betimleme yeterli uzunluk demektir. Ona bakılırsa başkasının dediğini kopyala, enterla al sana uzun rp... Bu da rp değildir. Gel gelelim benJénny'nin rp'sini de beğendiğimi açıklıkla söyleyebilirim... Üstelik burası başkalarının rp'lerini eleştirme bölümü değil ^^

Jénny Lyn Héiya demiş ki:
Bi' şey söylemk istiyorum..okulda Quidditch maçından başka maçlarda düzenlenebilir bence..
Buna gelince... Ne gibi mesela? Uygulayabiliriz ^^ Bak aklıma geldi... 3 büyücü turnuvası gibi şeyler olabilir ^^
Jénny Lyn Héiya
Aventurin 1. Sınıf Öğrencisi
Aventurin 1. Sınıf Öğrencisi
Jénny Lyn Héiya

Kadın
Nerden [RPG] : Bergerac/Fransa
Yaşı [RPG] : 13
Lakapları : Jén-J-Ny-L
Büyü Gücü :
Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Özel Yetenek : Veela

MesajKonu: Geri: Tarihler ve Balo!   Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 4:36 pm

Onlarda olabilirde.Futbolvoleybol maçalrı falan.Büyücüyüz diye illede büyücü şeyleri yağıcak değiliz.Mugglelardanda faydalanalım.Şahsen futbol takımı kurulursa sol kanat veya defans oynamak isterim^^Ayrıca artık asamı istiyorum Suspect
L. Angie McKenzie
Aquamarin 1. Sınıf Öğrencisi
L. Angie McKenzie

Kadın
Nerden [RPG] : Paris
Lakapları : 'aine, Aly, Lorie v.s.
Büyü Gücü :
Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Özel Yetenek : Veela

MesajKonu: Geri: Tarihler ve Balo!   Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 4:37 pm

Jiména W. L'moné demiş ki:
Rp tartışması nereden çıktı şimdi? Herkesin tarzı farklıdır. 2 satıra ben de rp demem ve sitede o kadar kısa rp yapan yok...Şahsen ben ilk olarak uzunluğa bakmıyorum. Yeterli betimleme yeterli uzunluk demektir. Ona bakılırsa başkasının dediğini kopyala, enterla al sana uzun rp... Bu da rp değildir. Gel gelelim benJénny'nin rp'sini de beğendiğimi açıklıkla söyleyebilirim... Üstelik burası başkalarının rp'lerini eleştirme bölümü değil ^^

Jénny Lyn Héiya demiş ki:
Bi' şey söylemk istiyorum..okulda Quidditch maçından başka maçlarda düzenlenebilir bence..
Buna gelince... Ne gibi mesela? Uygulayabiliriz ^^ Bak aklıma geldi... 3 büyücü turnuvası gibi şeyler olabilir ^^

aslında büyücü satrancı v.b. de var... sonra muggle sporları turnuvası düzenlenebilir fln fln...
Jacquelene A. Vanek
Jacquelene A. Vanek

Kadın
Lakapları : Jac, Jack, Jaqi, Cifli Bulaşık Süngeri, Pilli Bebe ya da siz takın..
Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Tarihler ve Balo!   Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 7:18 pm

Büyücü satrancı ve muggle sporları maçları süper fikir.. Shocked
Jiména W. L'moné
Beauxbatons Müdiresi / Aventurin B. S. /Kehanet Prof.
Jiména W. L'moné

Kadın
Nerden [RPG] : aLm// Magdeburg
Yaşı [RPG] : 21
Lakapları : - Jimmy -
Büyü Gücü :
Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Özel Yetenek : Görücü

MesajKonu: Geri: Tarihler ve Balo!   Tarihler ve Balo! - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 5:00 am

Burada olmayacak böyle^^
Yeni başlık açıyorum ^^ Ordan hallederiz...

Tarihler ve Balo!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2