Beauxbatons CadıLık ve BüyücüLük OkuLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Beauxbatons KapıLarını AraLıyor ... ~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Siteden uzaklaşacak olanlar..

+5
L. Angie McKenzie
Mstislava I. Conchita
MeLodY Y. Black
Jiména W. L'moné
Jacquelene A. Vanek
9 posters
YazarMesaj
Jacquelene A. Vanek
Aquamarin 1. Sınıf Öğrencisi
Jacquelene A. Vanek

Kadın
Yaşı [RPG] : 13
Lakapları : Jac, Jack, Jaqi, Cifli Bulaşık Süngeri, Pilli Bebe ya da siz takın..
Büyü Gücü :
Siteden uzaklaşacak olanlar.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Siteden uzaklaşacak olanlar.. Right_bar_bleue

Siteden uzaklaşacak olanlar.. Empty
MesajKonu: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 5:34 am

Siteden bir süreliğine uzaklaşacak olanlar ne kadar süre ile ayrı kalacağını belirtse iyi olur diye düşündüm.. Belirtilmediği zamanlarda rplerde sorunlar yaşanabilir ki özellikle online işlenen derslerde büyük sorunlar yaratabilir. (Biliyorsunuz ki derse girilmediğinde eksi (-) puan alıyoruz) Herkes ne kadar siteden uzak kalacağını yazdın da profesörler ona göre davransın diye düşünüyorum. Daha önceden belirtip derslere giremeyenlere ayrı etten ödev mi verirler, onlar için ayrı bir derslik mi açarlar orasını bilemem ama puan kaybetmememiz için bir yol bulurlar, sonuçta önceden haber veriyoruz diye düşündüm..

Jacquelene A. Vanek
Jacquelene A. Vanek

Kadın
Lakapları : Jac, Jack, Jaqi, Cifli Bulaşık Süngeri, Pilli Bebe ya da siz takın..
Büyü Gücü :
Siteden uzaklaşacak olanlar.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Siteden uzaklaşacak olanlar.. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 11:15 am

İlk uzaklaşma Sad Ben haftaya çarşamba gidiyorum sanıyordum. Fakat yarın gidiyormuşuk yazlığa öff.. Çok kötü oldu.. Arada kafeden falan girebilirim.. Özleyin beni Sad
Jiména W. L'moné
Beauxbatons Müdiresi / Aventurin B. S. /Kehanet Prof.
Jiména W. L'moné

Kadın
Nerden [RPG] : aLm// Magdeburg
Yaşı [RPG] : 21
Lakapları : - Jimmy -
Büyü Gücü :
Siteden uzaklaşacak olanlar.. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Siteden uzaklaşacak olanlar.. Right_bar_bleue

Özel Yetenek : Görücü

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 4:44 am

Bir kaç günlüğüne ben de uzaklaşmak zorundayım...
Dersler aksayabilir... Ama sağlık problemleri işte ^^ Cumbi^m sana söyleyemediğim için üzgünüm ^^
MeLodY Y. Black
Muggle Bilimleri Profesörü
Muggle Bilimleri Profesörü
MeLodY Y. Black

Kadın
Nerden [RPG] : Brezilya / Portekiz
Yaşı [RPG] : 20,5 :lol:
Lakapları : Melijiq , Meliş, Melo, MeLL Vs. Vs.
Büyü Gücü :
Siteden uzaklaşacak olanlar.. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Siteden uzaklaşacak olanlar.. Right_bar_bleue

Özel Yetenek : Animagus

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 7:09 am

Arkadaşlar ben de uzaklaşıyorum. Alanya'ya ordan da Ankara'ya geçezem. Dersimiz cuma günü. Dersi hazır bırakıcam. Offline işlenecek. Ödev vermeyi planlamıyorum. Sadece ders RPG'lerini yapar bırakırsınız. Kusura bakmayın. Sizleri özlicem Sad
Mstislava I. Conchita
Aventurin 1. Sınıf Öğrencisi
Aventurin 1. Sınıf Öğrencisi
Mstislava I. Conchita

Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 7:36 am

Yarın yani çarşamba günü 10 günlüğüne tatile gidiyorum. Gelince ders rplerimi yaparım.
L. Angie McKenzie
L. Angie McKenzie

Kadın
Nerden [RPG] : Paris
Lakapları : 'aine, Aly, Lorie v.s.
Büyü Gücü :

Özel Yetenek : Veela

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 6:04 am

Bugün yazlığımıza gidiyoruz, Eylül'de okullar açılmadan döneriz. Hepinize iyi tatiller... Sad
Merado Haria Bancole
Sihir Bakanı
Merado Haria Bancole

Kadın
Nerden [RPG] : Cardiff
Yaşı [RPG] : 20
Büyü Gücü :

Özel Yetenek : Zihinbendar/ Zihinfendar

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 6:28 pm

1 ay gezicem,tatil yapıcam,yokum,sonra dönerim
Raymond Rain
Tılsım Profesörü
Tılsım Profesörü
Raymond Rain

Erkek
Nerden [RPG] : Londra
Yaşı [RPG] : 22--Asam:Ölümün Esprisi
Lakapları : Raym,Ray
Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 7:50 am

ben de yarın gidiyorum.ders rp lerini yapmaya çalışcam ama yetişeceğini sanmıyorum... hoşçakalın!
Raymond Rain
Tılsım Profesörü
Tılsım Profesörü
Raymond Rain

Erkek
Nerden [RPG] : Londra
Yaşı [RPG] : 22--Asam:Ölümün Esprisi
Lakapları : Raym,Ray
Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 9:15 am

malesef yetiştiremedim ark.lar bizim evde kısıtlı bilgisayar süresi olduğu için...konular belli zaten wingardium u 2 ders anlatıp sınav tasarlamıştım belki size böyle yardımcı olabilirim:(
Gabriella Vanessa O'Brien
Aquamarin 1. Sınıf / bina başkanı

Kadın
Nerden [RPG] : İngiltere/Lonrda
Yaşı [RPG] : 11
Lakapları : Gab , Gaby ^^
Büyü Gücü :

Özel Yetenek : Çatalağız

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 12:41 am

Ben de bayağı , 20 güne yakın , uzaklaşmak zorundayım.. Sad
Arada girerim ama RP yapabileceğimi hiç sanmıyorum Sad
Herkes kendine iyi baksın!

Kadın
Nerden [RPG] : İngiltere/Lonrda
Yaşı [RPG] : 11
Lakapları : Gab , Gaby ^^
Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 2:02 am

Uur demin mesaj çekti , siteye yazarsın , 10 gün yokum dedi.. Tom R. Black 10 gün yok ^^
Mai Yumi Saruwatari
K.S.K.S Profesörü
K.S.K.S Profesörü
Mai Yumi Saruwatari

Kadın
Nerden [RPG] : Tokyo/Joponya
Yaşı [RPG] : 21
Lakapları : Yum
Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 4:23 am

bnede bu pazartesi değil diğer pazertasi gidicem gelince ders rpsini yazarım ^^
Jacquelene A. Vanek
Jacquelene A. Vanek

Kadın
Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Siteden uzaklaşacak olanlar..   Siteden uzaklaşacak olanlar.. I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:12 am

Gelmiş bulunmaktayım.. Haftaya pazar günü yine gideceğim

Siteden uzaklaşacak olanlar..
1 sayfadaki 1 sayfası