Beauxbatons CadıLık ve BüyücüLük OkuLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Beauxbatons KapıLarını AraLıyor ... ~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Isabell Mireille GAUNT

2 posters
YazarMesaj
Isabell Mireille Gaunt
Aquamarin 1. Sınıf / bina başkanı
Isabell Mireille Gaunt

Kadın
Nerden [RPG] : İngiltere/Londra
Yaşı [RPG] : 11
Lakapları : tarafsız-şimdilik-
Büyü Gücü :
Isabell Mireille GAUNT Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Isabell Mireille GAUNT Right_bar_bleue

Isabell Mireille GAUNT Empty
MesajKonu: Isabell Mireille GAUNT   Isabell Mireille GAUNT I_icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 5:15 pm

|~|KARAKTER BELGESİ|~|

Tam Adı: Isabell Mireille GAUNT
Cinsiyeti: Cadı
Soy: Safkan
Uyruk:İngiliz
Doğum Tarihi: 13 Kasım
Doğum Yeri: Londra / İngiltere
Burcu: Akrep
Anadili: İngilizce
Konuşabildiği diller: İngilizce, Fransızca ve İspanyolca
Meslek: Öğrenci
Okul: Beauxbatons
Bina:Aquamarin
Sınıf: 1. sınıf
Nelere Karşı Zayıftır?

||Ağabeyine(Sebastian)||

Nelere Karşı Güçlüdür?

||Boş İsteklere||
||Ağlayan insanlara||
||Hataları ve Yenilgilerine||

Sevdikleri

||Karanlık ||
||Sessizlik ||
||Yalnızlık ||
||Dostları||
||Gece ||
||Zekasını kullandığında güzel işler ortaya çıkardığını görmek||
||Yağmurun sesini dinlemek||
||Soğuk ve yağmurlu havalar||
||Zeki insanlar||

Sevmedikleri

||Mızmızlık ||
||Devamlı sırıtanlar ||
||Özentiler ||
||Arkasından konuşulması ||
||Birilerinin ona emirler yağdırması||
||Kendini beyenişler||
||İyimserler||
||Zekasını kullanamayan insanlar||

Kişisel Özellikleri

Isabel karamsar,zeki ve mecaracı bir kişiliğe sahiptir.Diğer aile üyelerinden aldığı sadece iki özelliği vardır aşırı soğuk kanlılığı ve zekasıdır.Aşırı soğukkanlılığı onu en zor durumlardan bile kolalıkla kurtarmıştır bu yüzden Isabell bu özelliğini çok sever.Zekidir bu özelli ise Isabell için çok önemlidir çünkü zeki olmayan insanlarla arkadaşlık kuramaz daha doğrusu istesede yapamaz.Isabell çok mecaracı bir kişiliğe sahiptir.Her an bir olay çıksada atsam diye bekler çıkıncada balıkla atlar ama kimse onun olay içinde olduğunu fark etmez.En sevmediği özelliği ise çok katı olmasıdır.Yeni tanıştığı bir kişi ile gülemez daha doğrusu konuşamaz bile.Konuşur ama çok soğuk sesi hiç olmadığı kadar katı.Çok keskin bakışları vardır bu bakışlar insanları oldukça korkutur.Açık sözlüdür söyleceği sözler karşısında kini kıracağını bilsede açık sözlülüğünden ödün vermez.Bunların yanı sıra sevdiği ve saygı duyduğu az sayıda insana çok iyi davranır bunların başından abisi ve yakın arkadaşları gelir.Kuşkucu olduğundan kolay inanmaz, fakat inandıklarını sonuna kadar savunur, ödün vermez. Isabell duygusal biri değildir.Bazı insanlar gibi kolay aşık olmaz ama seversede sonuna kadar sever. Ama aşka karşı hiç zayıf değildir.Asla aldatılmayı kabul edemez.Her zaman kendi bildiğini yapar kimseden yardım almaz.Yaptığı şey yanlış bile olsa.Arkadaşları onun hiç ağladığınıu görmemiştir.Ağlasa bile kendi başına yanlız bir şekilde ağlar kimsenin onu görmesini istemez.Mükemmelliyetçi olmamasına rağmen;yağabileceğini en iyisini yapmaya çalışır.Hırslıdır ve rakabeti sever.Nefret ve eylemleri kişisel nedenlere değil gerçeğe dayalıdır.

Fiziksel Görünüşü

Isabell'in omuz hizasında siyah ve kahverengi karışık bir saç rengi vardır.Çoğu zaman açık bırakır ama topladığıda olur.Açık masmavi tonlarda gözleri vardır.Yüzünde pek belli olmayan hafif çilleri vardır.Her zaman ciddi bir yüz ifadesi vardır.1.65 boylarında 47 kilolarındadır.

Saç Rengi:
Siyah
Göz Rengi:
Mavi
Ten Rengi: Beyaz
Boyu:
1,65
Kilosu:
47

Portre

|~|İLİŞKİLER|~|

[SırdaşıM] # Her sırrımı ona çekinmeden söylerim.Yeri ayrı olanlardan biridir benim için.En gizli sırlarımı anlattığım nadir kişilerden biridir #
[KankaLarımdan] # Sen benim için bulunmaz hint kumaşısın.Seninle kardeşten öteyiz #
[DostLarımdan] #Aramızı bozanın canını okurum.Senin gibi iyi dostlar zor bulunur #
[İyi ArkadaşLarımdan] # Bu kişiliği seviyorum.Çok cana yakın biri ve benim iyi arkadaşım #[ArkadaşLarımdan] # Çok iyi tanımasamda ne kadar iyi biri olduğunu biliyorum.O benim arkadaşım sonuçta #
[NöTr] # Hakkında pek bilgi sahibi değilim.Umarım gelecekte iyi anlaşırız #
[
[Hoşlanmıyorum]# Seni pek tanımıyorum ama sevdiğimde söylenemez belki ilerde görüşüm değişir #
[Düşmanım] # Seni sevmiyorum ve sevmicem bellki ilerde seni öldürebilirim benden kork #
[Ölüm Derecede Düşman] # Beni sana bu kadar düşman edecek ne yaptın bilmiyorumm ama ölümün benim elimden olacak #
[SeviyoruM] # O benim hayatımın bir parçası.Onsuz geçirdiğim her dakika, benim için zehir dolu bir kazana düşmekten farksız.O benim hayatımın anlamı.Onu çok SEVİYORUM !!! #

En son Isabell Mireille Gaunt tarafından Salı Haz. 17, 2008 11:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Isabell Mireille Gaunt
Isabell Mireille Gaunt

Kadın
Nerden [RPG] : İngiltere/Londra
Yaşı [RPG] : 11
Lakapları : tarafsız-şimdilik-
Büyü Gücü :
Isabell Mireille GAUNT Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Isabell Mireille GAUNT Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Isabell Mireille GAUNT   Isabell Mireille GAUNT I_icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 5:25 pm

|~|K U R G U L A R|~|

eklenecektir....

eklenmek isteyenler
ad,soyad kurgu ve ıcon ile başvursunlar...
Jacquelene A. Vanek
Aquamarin 1. Sınıf Öğrencisi
Aquamarin 1. Sınıf Öğrencisi
Jacquelene A. Vanek

Kadın
Yaşı [RPG] : 13
Lakapları : Jac, Jack, Jaqi, Cifli Bulaşık Süngeri, Pilli Bebe ya da siz takın..
Büyü Gücü :

MesajKonu: Geri: Isabell Mireille GAUNT   Isabell Mireille GAUNT I_icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 9:29 am

Isabell Mireille GAUNT Ikon1cx6Isabell Mireille GAUNT Ikon2wz1Isabell Mireille GAUNT Ikon3uv8Isabell Mireille GAUNT Ikon4wp4

Artık nereye eklersen kurguyuda ona göre salla bi' şeyler işte..

Isabell Mireille GAUNT
1 sayfadaki 1 sayfası